ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 23934 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Muzikál členů U2 měl premiéru

0 Redakce 16.6.2011

Muzikál Spider-Man členů  irské skupiny U2 Bono Voxe a The Edge se po dlouhých peripetiích dočkal úterní americké premiéry. Po řadě problémů v něm byl ovšem přepracován děj i muzika.

Muzikál s akrobatickými prvky už spolykal na 70 milionů dolarů. Při zkouškách se zranilo několik herců a po předpremiéře jej odborná kritika doslova ztrhala. Na to konto se tvůrci rozhodli jej přepsat a tím pádem bylo třeba jej znovu nazkoušet.

Spider-Man: Turn Off the Dark má podle magazínu Rolling Stone pěkný příběh, jenž skýtá málo překvapení a něco akrobacie. V původní verzi měla bývalá režisérka Julie Taymorová ještě různé mýtické prvky, které ovšem v nové verzi nejsou.

Zakřiknutý hoch v ní získá nadpřirozené schopnosti, bojuje proti zlu a získá srdce dívky svých snů. Příběh je podle Rolling Stonu věrný spíše filmu Sama Raimiho, než původním komiksům.

Hudba Bona a Edge ze skupiny U2 je prý „divadelní U2-light“, ale obsahuje i pár výjimečných skladeb. Nedávno vyšla na stejnojmenném soundtracku, který je ke koupi i v České republice.

JŠp