ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6626 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Muse vydali nové album Simulation Theory

0 Redakce 15.11.2018

Britská skupina Muse vydala nové album Simulation Theory. Více než kdykoli jindy si dala záležet na grafickém zpracování nahrávky a přizvala ke spolupráci významné umělce. O obal se postaral výtvarník Kyle Lambert, který má na kontě plakáty ke známým filmům a seriálům jako Stranger Things nebo Jurský park. Obal k Super Deluxe balíčku zpracoval Paul Shipper, který se podílel na grafice k filmům Star Wars: Poslední z Jediů a Avengers: Infinity War.

Kapela nedávno oznámila na příští rok svou Simulation Theory World Tour, a Česká republika má čest být její první zastávkou. Muse vystoupí v Praze 26. května na letišti v Letňanech, lístky se objeví v prodeji v pátek 16. listopadu.

Muse jsou Matt Bellamy, Dominic Howard a Chris Wolstenholme. Jejích poslední studiová nahrávka Drones vyšla v červnu 2015 a umístila se na prvních příčkách žebříčků v 21 zemích světa. Deska vyhrála prestižní cenu Grammy v nominaci Best Rock Album. Muse se dali dohromady v roce 1994 a od té doby vydali 7 studiových alb, jichž se po celém světě prodalo víc než 20 milionů kusů. Jsou považováni za jednu z nejlepších živých kapel na světě.

Tagy: ,