ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5217 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Muse se z Říma řítí na Žižkov

0 Lucia Daňková 5.11.2013

Dva dny před vstupem do kin nabízí pražské kino AERO “Muse v Římě 2013”.  Anglická skupina  tady koncertovala 6.července 2013 před 60 000 fanoušky a připravila parádní podívanou.Velkoplošné obrazovky, obří žárovky, pyrotechnika, herci a herečky – velkolepá a neuvěřitelná, byť skutečná výpravná hudební show s velkými hity.

Koncert je  zachycený v přelomové kvalitě ultra high definition, tedy nejnovější technologií s rozlišením 4K. Diváci v kinech tak mají jedinečnou možnost prožít si tuto senzační podívanou do těch nejmenších detailů. Efektní záběry z ochozů Stadio Olimpico se střídají s pohledy „pavoučích“ kamer zavěšených nad roztančeným davem, a ty zas střídají detailní snímky členů kapely na pódiu. V záznamu je sestříhán výběr toho nejlepšího z letního vystoupení. „Vznikl díky tomu ucelený a kompaktní film, který se vejde do 90 minut a který nabízí dokonalou velkolepou podívanou pro několik smyslů. Na své si přijdou i ti, kteří by náhodou neměli Muse zrovna v lásce. Filmový spektákl je takovéto vzácné mentální poruchy spolehlivě zbaví a na konci budou žadonit o přídavek,“  hodnotí server gigwise.com.

 Mezi nejlepší momenty koncertní „inscenace“ patří rozhněvaný businessman, který během písně „Animals“ přijde na stage, aby dav zasypal bankovkami s logem Muse, sexy sekretářka, které ujedou nervy do telefonu a nato se z neznámých příčin poleje benzínem při songu s názvem „Feeling Good“, a taky frontman Matt Bellamy, který nečekaně během písně „Undisclosed Desires“ odejde do backstage, aby uvítal pár zesnulých seniorů ležících v rakvi.  Zdá se, že Muse projde všechno, i kreslený papež s odhalenou hrudí tančící s Angelou Merkel na videu k písni „Panic Station“, který doslova rozburácel stadion plný Italů…….

Film dnes (5.11.) uvede 20 kin ve vybraných dvaceti městech po celém světě a jedním z nich je kino AERO na Žižkově.  V dalších městech a kinech v ČR bude záznam uveden hned dva dny na to – ve čtvrtek 7. listopadu. Kytary Muse rozduní celou síť multikin CineStar i sály jednosálových kin.