ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9987 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Muse míří na Sziget

0 jsk 9.2.2016

Týdenní program letního festivalu Sziget se postupně zaplňuje jmény ze světové scény i uměním všeho druhu a získává jasnější kontury. Sziget ohlásil čtrnáct nových jmen letošního ročníku, kterými jsou například Muse, The Last Shadow Puppets, David Guetta, The Lumineers a spousta dalších. Akce se uskuteční od 10. do 17. srpna 2016 v Budapešti.

Fanoušci se dočkají Muse, svoji energií našlapanou show opět přiveze také David Guetta. Vystoupení populárního dua The Last Shadow Puppets, kterou tvoří Miles Kane a Alex Turner, bude bezpochyby velkým lákadlem, stejně jako koncert The Lumineers, kteří v dubnu vydají svoji novou desku.

Program nově tvoří také britské trio Years & Years, irská skladatelka a zpěvačka  Róisín Murphy, velšská heavymetalová kapela Bullet For My Valentine a Jess Glynne. Fanoušci se mohou těšit také na australské rockery z  Parkway Drive, berlínské hip-hopové uskupení K.I.Z., alternativní rockovou kapelu The Neighbourhood, nizozemskou hvězdu Kovacs, kanadského producenta a DJ známého jako Datsik a nizozemské hip-hopové duo Rico & Sticks.

Tagy: , ,