ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6307 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Multižánrový festival KuKoKli oživí chátrající kostel

0 jsk 7.6.2023

Návštěvníky všech generací od 21. do 23. července přivítá KuKoKli 2023 (kultura, kostel, klid, sestý ročník multižánrového festivalu opět oživí chátrající barokní kostel v Horním Vítkově u Liberce.

KuKoKli není jen o živém umění, ale i výjimečné architektuře a okolní přírodě, která umocňuje genius loci historického místa. KuKoKli se také snaží zpřístupnit mimořádně inspirativní prostor společným zážitkům, zachránit zapomenutý kostel a podpořit jeho opravu.

Během dvoudenního festivalu zahrají a zazpívají Cold Cold Nights, Island Mint, Badfocus, Nina Rosa, Madhouse Express, Marjari a další. KuKoKli stejně jako v předcházejících letech uvede i zahraniční kapely. Divadelní část zahájí představení Vrány souboru Holektiv, dále diváky čeká premiéra oblíbeného uskupení Ductus Deferens, akrobatické vystoupení na závěsné šále Alžběty Tiché nebo site specific studentů DAMU.

Součástí doprovodného programu bude slam poetry, autorské čtení, přednáška o historii kostela, slackline a ranní jóga. Pro děti budou připravena loutková představení Louskáček či pohádka Studánka a kouzlo lesa.

Tagy: ,