ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5757 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

MTV Europe Music Awards ovládla kapela BTS

0 jsk 10.11.2020

Nedělní udělování MTV Europe Music Awards ovládla jihokorejská popová skupina BTS, která získala čtyři ceny. Sedmičlenná chlapecká formace ze Soulu získala ocenění za nejlepší píseň (Dynamite) a nejlepší virtuální koncert, prohlásili ji za nejlepší skupinu a ocenili její fanoušky.

Trofej pro nejlepší interpretku získala Lady Gaga, která měla před udělováním cen ve hře nejvíce nominací, ale nakonec bodovala jen v jedné kategorii. Cardi B vyhlásili nejlepší hip-hopovou interpretkou, Coldplay získali cenu v rockové kategorii, Haley Williams mezi alternativními interprety, Little Mix ovládli pop a Karol G latino.

David Guetta, jehož prohlásili za nejlepšího interpreta v kategorii elektronické hudby, během show zahrál z pódia v Budapešti. Kromě něj se v programu představili Alicia Keys, Sam Smith, Doja Cat či Dabab, přičemž v souvislosti s pandemií koronaviru jejich vystoupení natáčeli na různých místech v Evropě. Organizátoři připomněli i nedávno zesnulého Eddieho Van Halena, kterému vzdali poctu Tom Morello a St. Vincent.