ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 20040 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

MOVE 2008 change your mind / 4th edition

0 Redakce 16.10.2008

HushPuppies (F), ovlivnění britskou rock a pop music 60. let, se pohybují na rozmezí psychedelického rocku a popových melodií.

Neuvěřitelná energie vyzařuje ze skupiny HushPuppies, kterou tvoří pět skvěle se doplňujících jednotek: basista, hnací síla, s níž se na šílenou jízdu vydává kytarista a hlavní opora zvuku HushPuppies; bubeník, který zasazuje svým perkusím divoké rány, klávesista, který elegantně rozeznívá své varhany i svůj moog … Tento výbušný koktejl pak rozjíždí neuvěřitelně charismatický zpěvák s podmanivým hlasem. Zkrátka HushPuppies mají dobře nakročeno, aby otřásli rockovou scénou.
V listopadu 2007 vydali druhé nabité album, Silence Is Golden.

Od divokých koncertů na náměstí Opery v Paříži po scény na velkých festivalech jako Printemps de Bourges či Vieilles Charrues, lze je zopakovat to, co se povídalo po hlavním městě: "…mladá rocková skupina nabízí výbušnou nálož při každém ze svých vystoupení (…). HushPuppies by se mohli stát vysněnou rockovou skupinou dneška: srší energií, jsou nekonformní a jejich koncerty dávají nejmladší generaci to, co jí produkty nabízené v obchodech a na rozhlasových vlnách jen těžko vnucují : rock&roll." (Rock & Folk – Francie)

 


16.10., Roxy – Praha, support: Secret 9 Beat, vstup: 290 Kč.