ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12838 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Motorband doprovodí Deborah Bonham

0 Redakce 20.1.2011

Metalová kapela Motorband, která si během již pětadvacetiletého působení prošla dramatickým vývojem, se po více než roční odmlce opět vrací na koncertní pódia. Představí se jako speciální host turné britské zpěvačky se slavnými kořeny – Deborah Bonham.

Směsice stylů, hitů  a hostů nabízí koncerty vokalistky a sestry bubeníka kapely Led Zeppelin Johna Bonhama, Deborah. Speciálním hostem jejích tří českých koncertů bude severočeská kapela Motorband. Do její sestavy se vrátil zpěvák Josef Šutara, za bicí usedl Roman Haase, ke kytaře přišel Zbyněk Haase, k baskytaře Karel Adam a prvním kytaristou je tradičně Libor Matejčík.  

Zatím poslední album kapely se jmenuje Heart Of The Machine a vysloužilo si velkou sledovanost. Němečtí kritici je označili jako jedno z nejlepších rockových CD roku a o kapelu projevil zájem také management z USA.

Deborah Bonham a Motorband se představí 28. ledna v brněnském Semilassu, o den později v KC Vltavská v Praze a 30. ledna v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové.

tz