ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14585 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Mötley Crüe oznámili konec v roce 2015

1 jsk 30.1.2014

Americká rocková skupina Mötley Crüe oznámila konec své existence. Stane se tak v roce 2015. Předtím vyrazí na rozlučkové turné, které dostalo příznačný název Final Tour a začne v létě v Severní Americe, aby se v následujících měsících přesunulo do dalších částí světa.

Kapela vznikla v roce 1981 a její klasickou sestavu tvoří Vince Neil (zpěv), Mick Mars (kytara), Nikki Sixx (baskytara) a Tommy Lee (bicí). Na svém kontě má osmdesát milionů prodaných desek.

„Všechno má svůj konec,“ řekl k rozchodu bezelstně Tommy Lee. Právník skupiny Doug Mark dodal, že rozchod členů kapely byl pokojný. Všichni prý v přátelské atmosféře podepsali smlouvu o tom, že v roce 2015 skončí.

„Nikdy jsme nechtěli hrát na městských slavnostech nebo v klubech s jedním nebo dvěma členy původní sestavy,“ naznačil ještě mnohé jednapadesátiletý Tommy Lee, nejmladší člen kapely. Již dlouho se totiž hovoří o nemoci páteře Micka Marse, která mu nedovoluje plnohodnotně působit v kapele.

Formace oznámila, že by ještě v letošním roce měla vydat své jubilejní desáté studiové album. To poslední se jmenuje Saints Of Los Angeles a vyšlo v červnu roku 2008.