ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13602 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Morrissey zřejmě ukončí kariéru

0 jsk 25.3.2013

Britský zpěvák Morrissey uvedl, že mu lékaři kvůli jeho dlouhotrvajícím zdravotním problémům doporučili ukončit hudební kariéru. Nyní zvažuje, zda tak učiní.

Třiapadesátiletého hudebníka, skladatele a zpěváka trápil od ledna letošního roku prasklý vřed, byla mu diagnostikována nemoc zvaná Barretův jícen, trpěl chudokrevností a postihl jej navíc oboustranný zápal plic. Kvůli souběhu všech uvedených potíží byl nucen minulý týden zrušit zbývajících dvaadvacet koncertů ze svého severoamerického turné.

„Doporučili mi, abych raději s hudbou přestal. Je to pro mě ale složité, protože tento způsob života je ve mně hluboce zakořeněný,“ řekl zpěvák v rozhovoru pro mexické rádio Reactor 105.7.

Hovořil rovněž o své nedávné hospitalizaci: „Bylo to se mnou velmi zlé. Měl jsem vnitřní krvácení, ztratil jsem spoustu krve, a proto mě museli rychle převézt do nemocnice. Následujících pět týdnů se mě snažili dát do pořádku, ale nepodařilo se jim to. Skoro celou tu dobu jsem, byl na infuzích, ale vždycky, když to začalo vypadat lépe, tak se to zase rychle zhoršilo. Kvůli ztrátě krve jsem navíc trpěl anemií. Je až neuvěřitelné, kolik věcí najednou se mi přihodilo, a všechno to bylo důsledkem velké ztráty krve. Můj imunitní systém byl tak oslabeným, že si nedokázal s ničím poradit, takže i ten nejmenší závan větru mi mohl způsobit těžkou chřipku.“

Tagy: