ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13950 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Morrissey vydá album B stran

0 Redakce 4.6.2009

Morrissey chystá album B stran singlů z posledních tří alb. Výběr s osmnácti skladbami se bude jmenovat Swords a vyjde v říjnu u vydavatelství Polydor.

Morrissey to napsal ve zprávě, kterou vyvěsil na svém oficiálním webu. Ve své květnaté angličtině ale také mluví o nedávném odložení několika koncertů z důvodu nemoci: „S potěšením potvrzuji, že tento pátek znovu začneme v Lucembursku… Na nohy mne znovu postavili v nemocnici ve Wiltshiru a těším se tak dobrému zdraví, jak jen to je v mém případě možné.“ Několik slov dodal i ke koncertům, po kterých si musel dát přestávku: „…ačkoli v Hullu, Hartlepoolu a Manchesteru to byly noci, v nichž se koncentroval celý život, fyzické limity byly překročeny. Falešné noty ničí duši.“ Morrissey zároveň poděkoval těm fanouškům, kteří si jeho poslední album Years of Refusal koupili, neboť se v prvním týdnu vyšplhalo v britském žebříčku prodejnosti na první místo.

Také upozornil, že na komunitních serverech se za něj někdo vydává: „Rád bych poukázal na to, že nějaká průměrná bytost užívá mého jména a posílá bystře zfalšované odpovědi lidem přes Twitter, MySpace a Facebook. Tato osoba nejsem já. V mém životě se toho neděje tolik, abych si to přál sdílet s ostatními.“ A dodává: „Vyvarujte se falešných imitací.

Morrissey, který nedávno oslavil padesátiny, vystoupí 9. července v pražském divadle Archa.

MV