ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5355 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Morello přijímá boj s X Factor

0 Redakce 16.12.2009

Kytarista skupiny Rage Against The Machine Tom Morello se vyjádřil k akci, kterou zorganizovali britští  fanoušci kapely v návaznosti na skutečnost, že každý singl nějakého vítěze či účastníka národní soutěže X Factor dobude první pozici britské singlové hitparády.

Morello na Twitter napsal: „Rageová Killing In The Name a X-Factorová sváteční  slátanina jdou do boje o první příčku britské hitparády vedle sebe jako soupeři. Tento boj jsme nezorganizovali my, ale je nám sympatický. Anglie, třes se!

Sympatickou akci zorganizovala bez vědomí Rage Against The Machine skupina britských hudebních nadšenců. Na Play.cz jsme informovali i o tom, že se k ní přidal i zpěvák Miro Žbirka. Aktivita má ochránit Velkou Británii od zpěváků vygenerovaných soutěží, v níž jde o popularitu, nikoli umělecký vklad.

Když se prodá dostatečný  počet singlů skladby Killing In The Name, dostane se na první  místo singlové hitparády ona. Výběr konkrétně této písně jde na vrub fanoušků, kteří protest začali.

Podle prvních informací  z poloviny tohoto týdne zatím vedou Rage Against The Machine. Kdo vyhraje se dozvíme 20. prosince.

JŠp