ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5958 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Monkey Business v Divadle Hybernia

0 Redakce 9.9.2008

Skupina Monkey Business místopřísežně prohlašuje, že i po osmi letech společného harcování nehodlá v měnit sestavu, natožpak se rozpadnout – v žádném případě. Na důkaz tohoto tvrzení MB´s odehrají již ve čtvrtek 11.9.2008 výjimečný koncert v Divadle Hybernia, kde poprvé a naposled předvedou písně, které se v repertoáru skupiny objevily zřídkakdy, popřípadě vůbec.

Na tomto unikátním koncertě vystoupí i smyčcový Epoque Quartet, čtyřčlenný sbor vokalistek v čele s Terezou Černochovou, vynikající vibrafonista Radek Krampl,saxofonista Radek Kašpar, hráč na pedal steel kytaru Josef Štěpánek a Ondřej Smeykal na didgeridoo.

Na prknech co znamenají svět nebudou chybět ani kulisy, ani kostýmy, které na koncertech kapely MB vždy překvapí svou originálností a vtipností.

Koncert z divadla Hybernia bude kvalitně zaznamenán a v příštím roce vydán s mnoha bonusy na DVD nosiči.

Připomeňme jen, že výtěžek koncertu bude věnován na nákup sportovního vozu Triumph TR6 pro zpěváka skupiny Matěje Rupperta. Tento vůz disponuje řadovým šestiválcovým motorem o objemu 2,5 l, dvěma karburátory Stromberg, dosahuje výkonu 112 kW při 5700 otáčkách za minutu, vyvine rychlost až 200 km v hodině a ještě ke všemu dobře vypadá.

red (foto: www.monkeybusiness.cz)


Triumph TR6 (foto: www.triumphcollectors.com)