ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6920 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Monkey Business čekají tři koncerty v pražském Lucerna Music Baru

0 jsk 4.12.2018

Kapela Monkey Business na konci září vyrazila na podzimní část svého klubového turné Maximum Power. Nyní před sebou má poslední čtyři koncerty, z nichž tři odehraje v pražském Lucerna Music Baru, kde pokřtí novou desku Bad Time for Gentlemen.

Láká na vystoupení se silnými písněmi, emocemi, hlasy i strunami. „Užíváme si, že hrajeme na našem podzimním turné písničky z nového alba, které nedávno vyšlo a je to velká pecka,“ pochvaluje si frontman kapely Matěj Ruppert.

Pro zpěvačku Terezu Černochovou se jedná o první desku s Monkey Business. „Vždy se těším na naše koncerty v klubech a na fanoušky. Ale tentokrát se těším ještě o kousek víc, protože jim přivezeme nové písně, novou desku, pro mě osobně mou první desku s Monkey Business,“ uvedla Černochová k podzimnímu turné.

Posledních koncertů se bohužel kvůli zdravotním problémům nezúčastní. Při vystoupení ji nahradí Tonya Graves, která dříve s kapelou zpívala. Jako hosté vystoupí herečka a zpěvačka Anna Fialová a vítězka Superstar Tereza Mašková.