ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29583 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Mobyho nová kapela hraje heavy metal

0 Redakce 6.5.2010

Američan Moby byl vždy stylově  velmi uvolněný a během své dosavadní hudební  kariéry nakoukl jak do oblasti elektronické a taneční  hudby, tak třeba do hard coru. Nyní světu oznámil, že vznikla nové kapela, která se jmenuje Diamondsnake a stylově se pohybuje v oblasti heavy metalu.

V její sestavě jsou vedle Mobyho ještě baskytarista a kytarista Dave Hill (známý z formace Valley Lodge), zpěvák a kytarista Phill Costello (Satanicide, Valley Lodge) a bubeník Tomato (The Sound Of Urchin).

Jsme inspirovaní rockem, hard rockem, metalem i heavy metalem. Newyorští Diamondsnake vznikli proto, aby mohli hrát v malých, temných a zakouřených klubech, kde se není třeba omezovat a je možné hrát tak hlasitě, jak to jenom jde, a opravdu dlouho,“ stojí v prohlášení nové formace.

Má už za sebou i návštěvu studia. Nedávno v Headgear Studios v Brooklynu nahrála pod dohledem producenta Scotta Nortona patnáct písniček, z nichž sedm je již možné slyšet v živé verzi na profilu skupiny na myspace.com (http://www.myspace.com/diamondsnakerocks).

Zatím poslední Mobyho deska Wait For Me vyšla v červnu loňského roku. Loni v srpnu vystoupil na Sázavafestu v Kácově.

JŠp