ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9354 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Moby vydává své písně s orchestrem

0 jsk 2.6.2021

Americký hudebník, producent a zpěvák Moby vydává album Reprise, kterým se vrací zpět a přináší to nejlepší ze své třicetileté hudební kariéry. Spolu s budapešťským uměleckým orchestrem na albu znovu představuje své nejznámější klasiky a hymny s novými aranžemi pro orchestr a akustické nástroje. Připojila se k němu hvězdná sestava hostujících umělců z celého hudebního spektra, konkrétně Alice Skye, Amythyst Kiah, Apollo Jane, Darlingside, Deitrick Haddon, Gregory Porter, Jim James, Kris Kristofferson, Luna Li, Mark Lanegan, Mindy Jones, Nataly Dawn, Skylar Grey a Víkingur Ólafsson. Album je již nyní k dispozici na všech streamovacích zařízeních.

Reprise obsahuje Mobyho nejznámější skladby, mezi které bezesporu patří Go, Extreme Ways, Natural Blues a Why Does My Heart Feel So Bad? Některé z nových verzí jsou pomalejší, zatímco jiné využívají potenciálu orchestru. Po třech desetiletích Mobyho kariéry vychází Reprise jako nahrávka největších hitů a také jako ukázka toho, jak se umění může časem přizpůsobit trendům a kontextu doby.

„Promiňte, jestli se to zdá samozřejmé, ale pro mě je hlavním účelem hudby sdělovat emoce,” říká Moby. „Sdílet nějaký aspekt lidského stavu s tím, kdo může poslouchat.”

Na otázku, proč zahrnout orchestr, odpověděl, že jednoduchosti a zranitelnosti v hudbě je možné dosáhnout právě přes akustickou a klasickou hudbu, a právě to on chtěl.

Tagy: