ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4272 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Moby už dělá na novém albu

0 Redakce 22.1.2010

Americký hudebník Moby, který zazářil loni o prázdninách ne Sázavafestu v Kácově, už začal pracovat na novém albu. Informoval o tom na svých internetových stránkách. „Rozhodl jsem se začít pracovat na nové desce. Po dlouhém přemýšlení jsem se rozhodl zrealizovat převážně orchestrální a akustické album (protože jsem očividně dodnes neudělal tolik, abych zničil svou kariéru),“ napsal na internet Moby.

Počin by měl vyjít zhruba za rok. V současné době hudebník pobývá v pronajatém studiu v Kalifornii, kde se rozhoduje, které skladby pro novinku vybere. „Momentálně to vypadá tak, že album bude kombinací několika nových písniček, několika starších obskurních písní a několika starších, dobře známých pecek,“ uvádí Moby na serveru moby.com.

Přestože Moby nahrál poslední  alba ve svém milovaném domácím studiu, na novince hodlá pracovat v jiných studiích v New Yorku a Los Angeles. Pozvat ke spolupráci chce smyčcový orchestr, několik vokalistů i hráče na klavír.

Na své stránce bude průběžne zveřejňovat demosnímky a videa z nahrávání. Dosud poslední Mobyho počin Wait For Me vyšel loni v červnu.

JŠp