ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14435 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Miro Žbirka si příští rok pozve do hal hudební přátele

0 jsk 7.11.2018

Miro Žbirka minulý týden zakončil úspěšnou sérii čtyř exkluzivních klubových koncertů (Praha, Bratislava, Hradec Králové a Brno), na kterých křtil nové Double Album.

Na prosinec příštího roku chystá chystá dva velké koncerty. První se odehraje 3. prosince v pražské O2 areně a další o dva dny později v Bratislavě na zimním stadionu. Žbirka si na ně přizve celosvětově uznávané britské a americké muzikanty, s nimiž nahrával v Abbey Road Double Album, a kteří svého času doprovázeli Paul McCartneyho na světových turné: Robbieho McIntoshe, Hamishe Stuarta a Blaira Cunnighama.

V programu hudební oslavy 40 let na scéně budou i další známé osobnosti naší a zahraniční scény, s nimiž si zahraje a zazpívá nejen novinkové skladby, ale hity celé čtyř dekádové kariéry.

„Do pražské O2 areny se vracím po sedmi letech od narozeninového koncertu. Dodnes mám husí kůži, když si vzpomenu, jak nádhernou oslavu mi tenkrát připravili všichni přítomní. Věřím, že se nám podaří vytvořit přinejmenším stejně skvělou atmosféru a naplnit až po strop obě scény jako tehdy,“ říká Miro Žbirka a plánech na rok 2019.

Tagy: