ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9250 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Mirai zahrají pro lidi v autech i v Brně

0 jsk 26.5.2020

Po ostravské show, na kterou minulý víkend přijelo více než tisíc aut se třemi tisíci fanoušky, přidává kapela Mirai další koncert. Tentokrát zve auta 12. června na brněnský stadion Za Lužánkami, který má kapacitu kolem 40 tisíc lidí. Brno tak přebírá štafetu na stadionu, kde se natáčel film Zátopek, jenž půjde brzy do kin.

„Přijde mi to docela pěkná náhodička vzhledem k našemu dosud největšímu hitu,“ komentuje s úsměvem Mirai Navrátil. Show bude prý ještě větší, než byla ta v Ostravě. V Brně se před velkou scénu s LED obrazovkami vejde kolem sedmi stovek aut. Zvuk bude opět přenášen přes radiové vlny.

Před týdnem si kapela vyzkoušela svou premiéru, kdy odehrála dva živé koncerty pro auta v areálu Dolních Vítkovic. Hraní a celou show si všichni tak užili, že se rozhodli zrealizovat další zastávku. „Koncert bude unikátní v tom, že lidé dostanou jedinečnou příležitost vjet autem přímo na stadion, což brzy nebude kvůli plánovaným rekonstrukcím možné,“ dodává Mirai.

Technicky to bude probíhat jako v Ostravě.  Fanoušci se můžou těšit na regulérní velkou stage se vší parádou a taky ledkové obrazovky, aby na kapelu viděli. Zvuk bude opět slyšet jet přes radiové vlny – rozumějte, že naladit ho půjde přes rádio ve vašem voze.

Tagy: