ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29300 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Mirai zahájili největší turné

0 jsk 20.11.2023

Pátečním koncertem v Ostravě začala kapela Mirai turné v hokejových halách. Publikum ve vyprodané Ostravar aréně mohlo zhlédnout show plnou speciálních efektů, známých hitů i nových písní z chystaného alba. Na konci večera čekalo fanoušky velké překvapení.

Aktuálně nejžádanější kapela ohlásila svůj letní festival Mirai Summer Fest 2024, v rámci něhož projede celým Českem.

„Jako malý jsem do téhle haly chodil s tátou na hokej a na koncerty. Teď je to pro nás krásné uzavření kruhu, kdy jsme po x letech zažili Ostravar arenu po strop zaplněnou a nabitou lidmi, kteří se na nás přišli podívat. Děkujeme za to, že si můžeme žít svůj sen. Atmosféra v domácí hale byla brutální a děkujeme za nejlepší možné odstartování naší Arena tour,“ sděluil po vystoupení frontman Mirai Navrátil. „Na konci koncertu jsme ohlásili náš velký plán na příští rok. Budeme se těšit ve čtrnácti městech napříč republikou v rámci Mirai Summer Fest 2024.“

„Rozhodli jsme se, že je po letech hraní na letních festivalech čas na změnu. Chceme s vámi v roce 2024 zažít něco nového a speciálního, co jsme spolu ještě nezažili. Něco, co bude mít festivalový vibe, ale zároveň nám umožní být s vámi, našimi fanoušky, tak blízko, že si navzájem koukneme do očí, podáme si ruku a zahrajeme songy z našeho zpěvníku,“ láká fanoušky.

Vstupenky na letní festival jsou v prodeji už nyní a vyprodaná Arena Tour se přesouvá do brněnské Winning Group Areny, kde oblíbená parta z Frýdku-Místku vystoupí už 22. listopadu. O dva dny později se Mirai přesouvají za fanoušky do Pardubic a celou tour zakončí 30. listopadu v pražské O2 areně, která je už potřetí vyprodaná.

(foto: Barbora Chlebová)

Tagy: