ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13002 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Mirai vydávají živák

0 jsk 26.1.2023

Dne 14. ledna odvysílala Česká televize živý záznam dosud největšího koncertu kapely Mirai, který se setkal s velkým ohlasem.

Na četná přání fanoušků teď muzikanti vydávají audio záznam koncertu jako vzpomínku na 15. září 2022, kdy poprvé vyprodali největší halu v Česku. Živé album Live O2 Arena je k dispozici již nyní na službě Spotify.

„Živé album z O2 areny vydáváme jako poděkování všem, kteří s námi v tento důležitý den byli. Live O2 Arena zachycuje to nejzásadnější z koncertu, takže se fanoušci můžou těšit na šestnáct písní včetně těch s hosty, kterými byli Paulie Garand, Ben Cristovao a Ewa Farna. Zároveň bychom live albem rádi pozvali na naše podzimní turné po hokejových halách Arena Tour 2023. Věříme, že se nám na živé album podařilo přenést tu úžasnou atmosféru i energii, a to především díky našemu bubeníkovi Šimonovi Bílému a kapelnímu příteli a producentovi v jedné osobě, Honzovi Balcárkovi, kteří se postarali o zvuk,“ říká zpěvák a kytarista Mirai Navrátil a zve na koncerty do Ostravy, Brna, Pardubic a Prahy.

(foto: Tony Flunkey)

Tagy: