ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 16045 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Miley Cyrus nabídla živé album

0 jsk 4.4.2022

Po severoamerickém a jihoamerickém turné, na němž vystoupila před téměř milionem lidí, představuje americká zpěvačka a skladatelka Miley Cyrus své vůbec první živé album. Vyšlo první dubnový den, dostalo název Attention: Miley Live a nabízí dvacet skladeb. Ty mapující celou zpěvaččinu kariéru, což platí i o dvou novinkách, písních Attention a You.

O druhou jmenovanou se Miley Cyrus podělila s fanoušky již v silvestrovském pořadu NBC Miley’s New Year’s Eve Special Hosted by Miley Cyrus and Pete Davidson. Album obsahuje i nahrávky z letošního Bud Light Super Bowl Music Fest, který se konal v Los Angeles.

Miley Cyrus oznámila vydání nového alba během svého vystoupení na Lollapalooze v brazilském Sao Paulu. Poté vzkázala přes sociální sítě: „Moji fanoušci mě dlouho žádali o živé album a já jsem šťastná, že jim ho mohu dát! Zeptala jsem se publika, jaké písně by rádo slyšelo na nadcházejících koncertech, a tak jsme vytvořili tento setlist! Od oblíbených coververzí až po některé z mých nejstarších písní, nejnovější písně a původní nevydané písně You a Attention.“