ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 16429 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Mighty Sounds hlásí nová jména

0 Redakce 18.12.2015

Porci jmen do programu ohlásili před koncem roku pořadatelé festivalu Mighty Sounds. Jeho dvanáctý ročník proběhne 22. – 24. července 2016 v Táboře na letišti Čápův dvůr.

Příznivci legendárního street punku se hned po spuštění předprodeje mohli začít těšit na The Casualties. Nejnověji pořadatelé oznámili, že se do Tábora vrátí českým publikem zbožňovaní Irie Révoltés (na snímku), kteří skvěle kombinují ska, hip-hop, punk a dancehall. Milovníci rockabilly ocení Mad Sin, kteří jsou ve svém žánru nepřehlédnutelní. Nejen pro ty, kdo žijí rock’n’rollem, jsou tím pravým švédští The Bones. Vedlejší projekt jednoho z frontmanů kultovních Ska-P, The Locos, do Tábora doveze ska punkovou smršť.

Na seznamu jsou dál například First Blood,  Silverstein, Los Fastidios, The Rumjacks, The Peacocks, Bloodsucking Zombies from Outer Space, The Real McKenzies a celá řada dalších. Výjimečně brzy byl také oznámen první výběr z domácí nabídky, na dvanáctém vydání festivalu si zahrají Pipes and Pints , Švihadlo, The Fialky, Punk Floid, Ting nebo Pub Animals.

Vstupenky na festival lze v tuto chvíli pořídit za 990,- Kč ve vybraných kamenných obchodech nebo za 1050,- Kč přes stránky festivalu a v síti GoOut.