ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 21482 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Mig 21 zve fanoušky do „Huráklípečku“

0 jsk 28.11.2018

Kapela Mig 21, kterou v posledních týdnech tohoto roku čekají další vyprodané koncerty v rámci Hurá! Tour v Praze a Plzni, oslovuje své fanoušky s nabídkou. Dříve, než to tento týden Jirka Macháček spolu se svojí chlapeckou taneční pěveckou striptérskou skupinou rozbalí na pódiu v Lucerna Music Baru a 1.12. pak v plzeňském klubu DEPO2015, má pro všechny věrné fanoušky MIG 21 vzkaz. „Pošlete nám fotku, kterou máte rádi a my vám z ní uděláme klípeček jenom pro vás.“

S nápadem vyrobit klip „na míru“ tomu, kdo pošle jednu nebo více fotografií, které jsou pro daného člověka nějakým způsobem důležité, přišel Pavel Hrdlička. „Řekli jsme si, že by bylo fajn nabídnout něco i fanouškům, kteří se na naše koncerty nedostali, protože lístky na Hurá! Tour zmizely velmi rychle a své pokračování má tour až v březnu 2019,“ dodává bubeník a kapelník Honza Hladík.

Vycházet se bude z ústředního motivu nového úspěšného singlu Hurá, ve kterém Jiří Macháček zpívá: „Našel jsem starou fotku, na dno skříňky spadla, kdo ví odkud…”

Ke stejnojmenné písni natočili Mig 21 skvělý videoklip s režisérem Davidem Ondříčkem, se kterým kapela často spolupracuje.

Tagy: