ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15070 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Midi Lidi dnes vyrážejí na turné

0 Redakce 10.2.2010

Elektroničtí vizionáři z Brna, formace Midi Lidi, vyrazí dnes na koncertní turné  ke svému druhému albu Hastrmans, Tatrmans & Bubáks. První jeho část proběhne ve slovenských městech Žilině, dále v Prešově, Košicích a Trenčíne. 26. února se kapela přesune na Moravu a do Čech, poté se vrátí znovu na Slovensko, třikrát se též představí v Polsku a koncertní sérii ukončí 26. června v Praze na festivalu United Islands Of Prague.

Pilířem jejího vystoupení budou skladby z nového alba, jež se na trhu objevilo 17. listopadu. Dojde samozřejmě i na několik skladeb z debutu a není vyloučeno, že zazní i kompozice z chystaného třetího alba Operace Kindigo, na kterém formace začala pracovat již v lednu letošního roku.

Midi Lidi mají na svém kontě čerstvou nominaci na Českého lva za hudbu k filmu Protektor (o vítězi této kategorie se rozhodne 6. března). Vytvořili též muziku k novému snímku tandemu Remunda – Klusák Český mír, jenž mapuje kauzu amerického radaru v Čechách, i hudbu k představení Ubu se baví, které bude mít premiéru tento měsíc v pražské Divadle Na zábradlí. Neznámý autor dále vtipně zpracoval video k singlu Pokoj. Hrají v něm tři morčata, která se až nápadně podobají jednotlivých členům kapely.

JŠp