ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14662 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Na Michala Tučného zavzpomínají Tomáš Klus, Honza Vyčítal a další

0 Redakce 14.3.2017

Již 4. dubna se prostorem Velkého sálu pražské Lucerny rozezní tóny nejznámějších skladeb, které měl ve svém repertoáru Michal Tučný. Rodina předčasně zesnulého zpěváka chystá galavečer k jeho nedožitým sedmdesátým narozeninám.

V 19 hodin odstartuje pod moderátorskou taktovkou Aleše Hámy tříhodinový hudební maraton sestavený z největších hitů nekorunovaného krále české country music. Ty zazní v podání předních českých zpěváků a zpěvaček současné hudební scény a za hudebního doprovodu country kapely BlueGround.

Návštěvníci této narozeninové párty se tak mohou těšit například na Šest bílých koní v podání Františka Segrada, Báječnou ženskou v interpretaci Tomáše Kluse nebo na greenhornovskou klasiku Waterloo, kterou za doprovodu Tučňáků zazpívá sám její textař Honza Vyčítal.

Kromě výše uvedených interpretů se na prknech Lucerny objeví také Věra Martinová, Leona Černá, Tomáš Trapl, Václav Bláha z Divokýho Billa, Tomáš Hrbáček z rockového Harleje a řada dalších.  Jednotliví pěvečtí hosté večera nebudou vystupovat jen sólově, ale dojde i na tolik oblíbené a někdy trochu překvapivé pěvecké spolupráce.