ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29375 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Michal Strnad pokřtí album ve Vile Štvanice

0 jsk 25.3.2022

Michal Strnad slaví úspěch se svým debutovým albem Další, které vyšlo teprve před pár týdny. Hostují na něm výrazné české zpěvačky Barbora Poláková a Lenka Dusilová v duetu Černá voda, ke kterému vznikl i videoklip. Obě dámy pokřtí album svého kolegy virtuálně, ovšem každá z jiného online prostoru. Virtuálně se k nim přidá i přední český pianista Tomáš Kačo, který album také podpořil svým featuringem. Koncertní podobu alba Michal poprvé představí s kapelou a mnoha hosty na křtu v pražském divadle Vila Štvanice příští čtvrtek 31. března.

Mladého hudebníka mohou posluchači znát například z vokální skupiny Skety nebo jako vokalistu Barbory Polákové. Žánrově se tvorba Michala Strnada pohybuje na pomezí akustického popu a písničkářství, vždy se ale opírá o skvělý pěvecký projev. Suverénní album podtrhují české texty básníků Tomáše Tajchnera nebo také Jiřího Žáčka, který k hudebnímu zpracování osobně svolil.

O produkci se postaral další spolupracovník, kytarista a producent z kapely Barbory Polákové Petr Zatloukal. Krom již zmiňované Lenky Dusilové na albu hostuje respektovaný pianista Tomáš Kačo, ale také zpěvačka Barbora Poláková, která vůbec poprvé zpívá v angličtině.

(foto: Michael Romanovský)