ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5402 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Michal Prokop chystá novou desku

0 jsk 22.11.2019

Listopad trávil Michal Prokop nejen přípravami na Vánoční koncert, který se odehraje 21. prosince v pražském Foru Karlín, ale také občanskou činností.

Jako jeden z aktérů sametové revoluce, jejíž třicáté výročí si letos připomínáme (zpěvák byl předsedou stávkového výboru muzikantů oblasti populární hudby), poskytl několika médiím rozsáhlé rozhovory. V těch nejen zavzpomínal na revoluční dobu, na měsíce, které jí předcházely a na léta po ní, kdy se dokonce na čas zcela stáhl z hudební scény a věnoval se politice, ale také prozradil svým fanouškům leccos ze svých plánů do budoucna.

„Připravuji materiál na novou desku. Zatím to ještě skoro nikdo neví, ale mám první čtyři demonahrávky nových písniček. Samozřejmě už vedle sebe nemám ani Pavla Šruta, ani Petra Skoumala, kmotřička Smrt ten můj skvělý tým za poslední léta dost vykosila, a tak jsem se snažil lovit jinde. Kdy to bude hotové nevím, jaké to bude taky nevím. Je mi třiasedmdesát. Ale cítím, že teď zrovna nějaký vítr v plachtách mám,“ řekl Michal Prokop Lidovým novinám.