ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29188 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Michal Pavlíček v Lucerna Music Baru

0 jsk 25.11.2022

Kytarista a skladatel Michal Pavlíček vystoupí v neděli 27. listopadu se svým triem v pražském Lucerna Music Baru. Během koncertu zahraje mimo jiné i skladby ze svého posledního alba Pošli to tam, za jehož prodej převezme Zlatou desku.

Spolu s ním se na pódiu objeví Milly Honsová, Michal Nejtek, Martin Ivan a Michal Daněk. Poslední Pavlíčkovo album autorských písní Pošli to tam vyšlo v březnu 2019. Obsahuje šestnáct skladeb, na kterých hostují Richard Müller, Načeva, Vlasta Třešňák, Milly Honsová a další.

Michal Pavlíček působí či působil ve skupinách Pražský výběr, Stromboli, Big Heads, BSP, Trio a Supergroup. Jako autor a interpret se podílel na albech mnoha umělců (Koubková, Michnová, Načeva, Basiková, Střihavka, Müller a dalších). Je autorem nespočtu skladeb, hudby k celovečerním filmům, televizním seriálům a inscenacím. Napsal čtyři muzikály, šest baletů a hudbu k třiadvaceti divadelním představením.

Byl aktérem a spolutvůrcem 123 dílů hudebního cyklu Na Kloboučku a mnoha dalších hudebních projektů. V roce 2015 byl uveden do Síně slávy Akademie populární hudby.