ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5979 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Michal Hrůza jede na turné

0 Redakce 31.10.2013

Své největší hity zahrané s kapelou za zády, akustický blok se smyčcovým kvartetem nebo nové písničky z připravované desky a navíc jako speciální hosté přední české zpěvačky Lenka Dusilová a Klára Vytisková. To vše slibuje zpěvák Michal Hrůza před svým listopadovým miniturné.

Během něj navštíví pouze Brno, Prahu a Pardubice. V tom třetím navíc pokřtí své první živé CD a DVD s názvem G2 Acoustic stage (Universal). K Pardubicím má osobní vztah, dvanáct let tam žil. „Myslím si, že konečně nastal čas, abych po těch patnácti letech na scéně vydal DVD a živé album,“ říká Michal Hrůza, který akustický koncert G2 Acoustic stage nahrál pro televizní stanici Óčko.

Jak znějí některé jeho písničky v unplugged verzích uslyší i návštěvníci plánovaných koncertů v akustickém bloku. „Součástí vystoupení bude akustický blok aranžovaný pro smyčcové kvarteto,“ říká zpěvák.  Trojici koncertů obohatí i hostující Lenka Dusilová a Klára Vytisková. „Lidi se můžou těšit na píseň Kovbojskou s Lenkou Dusilovou nebo například na Duši do vesmíru s Klárou Vytiskovou,“ dodává Hrůza.

Právě duet s Vytiskovou, stejně jako Michalův nový singl Světozor, jenž začala do playlistů nasazovat rádia, uslyší návštěvníci koncertů naživo poprvé. Obě skladby jsou z připravovaného Hrůzova alba Den, které vyjde na jaře 2014. „Těším se, že si zazpíváme s Michalem písničky Duše do vesmíru a Venuši konečně mimo studio. Živá hraní jsou nejvíc,“ láká na koncert zpěvačka Klára Vytisková.