ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12885 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Michal Hrůza chystá album i turné

0 jsk 25.2.2020

Už za pár dní bude na světě nová deska Michala Hrůzy a jeho kapely nazvaná Světlo do tmy. Titulní skladba Světlo do tmy, ke které už zpěvák představil videoklip, dala jméno nejen albu, ale také navazující šňůře pěti koncertů ve velkých městech České republiky. A zároveň připomíná autorovo zásadní životní období.

„Někdy jsme obklopeni chmurnou tmou, a proto je dobré občas tmu rozbít světlem. Světlo je pozitivnější než tma,“ říká Michal Hrůza. „Z každé tmy vede cesta ke světlu, a o tom je i mé nové album.“

Desku produkuje Lukáš Chromek, který přinesl do singlů Michala Hrůzy svěží zvuk, jenž zpěváka posunul do dalších hudebních rovin. Hrůzovo jedenácté studiové album potvrzuje jeho přirozený talent psát hitové melodie, oproti předchozím deskám tentokrát nedošlo na Michalův duet s některou ze zpěvaček, všechny písně nazpíval sám.

Na Světlo do tmy Tour 2020 vyrazí Hrůza s kapelou v dubnu – koncerty spojené s křtem alba se odehrají v Českých Budějovicích, Praze, Brně, Ostravě a Karlových Varech. Světlo do tmy Tour 2020 nabídne nově poskládaný program umocněný atraktivní audiovizuální show. Scéna turné vychází z Michalovy myšlenky představené na aktuální desce, klíčovou roli tedy bude hrát světlo. V chytlavém live provedení zazní největší hity Michala Hrůzy a samozřejmě nové skladby, které kapela momentálně zkouší. V roli supportu turné vystoupí kapela Pilot.

Světlo do tmy tour 2020:
3. 4. České Budějovice, KD Vltava
8. 4. Praha, Forum Karlín
15. 4. Brno, Sono
16. 4. Ostrava, Brickhouse
18. 4. Karlovy Vary, hala míčových sportů

(foto: Ondřej Pýcha)