ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 25813 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Michal Ambrož s Hudbou Praha vyrazí na mini turné

0 jsk 20.3.2018

Michal Ambrož s Hudbou Praha koncertoval naposledy v prosinci loňského roku v absolutně vyprodaném pražském klubu Palác Akropolis. Tehdy šlo o vánoční koncert. Nyní se hudebníci rozhodli, že s obdobným programem vyjedou i mimo Prahu. Během druhé poloviny března navštíví čtyři česká a moravská města.

Obnovená sestava Hudby Praha v čele s Michalem Ambrožem se bude držet svého klasického re pertoáru, tedy skladeb z posledního studiového alba Srdeční příběh, ale i největších hitů ze starší doby. „Posluchači uslyší celý průřez mým repertoárem, to znamená, že zazní staré písně z Jasné Páky i trochu novější od Hudby Praha a budeme hrát samozřejmě i písně z mého sólového alba.“ říká Michal.
Od 22. března zahrají v Brně, Havlíčkově Brodě, Chrudimi a sérii koncertů zakončí v Liberci.

Ze zmíněného alba je též skladba Degenerace, ke které vznikl na konci loňského roku působ ivý videoklip. Toto video se natáčelo ve starém opuštěném pavilonu bohnické léčebny v Praze.

26. května bude Michal Ambrož v přírodním amfiteátru v Lokti uveden do Beatové síně slávy. Jako hudební osobnost získal nejvíce hlasů v anketě rádia Beat, jejíž výsledky byly oznámeny začátkem března. „Je to pro mě velká čest, dostat se do této vybrané společnosti a těším se na to, jak to společně oslavíme.“ říká k tomu Michal.

Tento slavnostní okamžik symbolicky odstartuje nabitou letní koncertní sezónu. Michal Ambrož s Hudbou Praha zahraje od poloviny května do konce srpna na téměř dvaceti hudebních festivalech po celé republice, včetně toho největšího, tedy Colours of Ostrava.

Termíny jarního turné:
22. 3. Brno – Metro
23. 3. Havlíčkův Brod – Oko
24. 3. Chrudim – R-klub
30. 3. Liberec – Bunkr