ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6501 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Michaela Pecháčková si dává volno

0 Redakce 8.8.2022

Hvězda seriálu ZOO Michaela Pecháčková si dopřeje pád dní zaslouženého volna. Ateliéry, kde se seriál natáčí, na chvíli zavírají, a tak herečku čekají odpočinkové dny. Nebude jich však tolik, aby mohla vyrazit na dovolenou. Volno si bude užívat po douškách.

Seriál ZOO, který vysílá TV Prima, má sice prázdniny, ale ne tak představitelka Sid Novotné Michaela Pecháčková. Volno tak bude střídat s prací, která ji čeká.

„Sid je na chvíli na prázdninách, tak mám volno i já, ale jen od ní. Jinak mě čeká zkoušení muzikálu Okno mé lásky, taky pojedu na soustředění Muže roku, kde jsem v porotě. Do toho stihnu pár dní volna, kdy pojedu s rodinou na chatu a vyrazím někam na výlet s kamarádkami,“ říká herečka.

Víc toho prý během pár dní volna herečka nestihne. „Občas se budu povalovat u bazénu, zajdu se vykoupat a pak zase pilně do pracovního procesu. Já mám léto ráda. A jestli se stydím, když jsem u bazénu v plavkách? Ne, není proč. Všichni kolem mě jsou také v plavkách, tam jsme v tom všichni spolu. Ale pokud bych měla točit v plavkách nebo ve spodním prádle, tak tam ten ostych je. Jsem tam totiž jediná spoře oděná a pozornost jde jen mým směrem,“ usmívá se Pecháčková, která u vody pokukuje po pánech, kteří se tam objeví. „Mám ráda, když kluci nosí kraťasové plavky, jako je měl na sobě můj kolega ze ZOO Goran alias Vojta, se kterým jsem byla v aquaparku na autogramiádě. Bylo to skvělé, i když bylo velké vedro, fanoušci seriálu si vystáli frontu na podpis od nás herců ze ZOO. Ta setkání jsou milá a vždy se na ně těším, ještě nás jich pár čeká,“ směje se seriálová Sid, která zase začne natáčet koncem prázdnin.