ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 17788 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Michael Jackson měl rád klid, proto často ničil mobilní telefony

0 jsk 8.8.2013

V Los Angeles trvá soudní proces mezi rodinou zesnulého popového zpěváka Michaela Jacksona a společností AEG Live. Jacksonova rodina požaduje 40 miliard dolarů za to, že podle jejího mínění koncertní společnost svými nátlakovými kroky způsobila v roce 2009 smrt zpěváka.

Před soudem stanul Michael La Perruque, který byl v letech 2001 až 2004 šéfem Jacksonovy ochranky. Řekl, že navenek extravagantní Jackson byl v soukromí velice milým a skromným člověkem. Dodal také, že s ním nikdy neměl osobní problémy a byl jeho fanouškem. „Došlo k různým situacím, ale práce s ním byla vždycky příjemná,“ řekl.

La Perruque také řekl, že Jackson měl problémy s koncentrací a kvůli tomu ničil mobilní telefony, které v jeho okolí zvonily ve chvílích, kdy se musel na něco soustředit. „Já osobně jsem přišel o sedmadvacet přístrojů,“ sdělil s úsměvem.

Svědek, který je bývalým policistou, také řekl, že nevěří, že by Jackson mohl sexuálně obtěžovat malé děti. „Kdyby to dělal, byl bych první, kdo by se to dozvěděl,“ řekl u soudu.

Jackson mu prý vysvětlil, proč často v noci bdí a má bezesné noci. „Řekl mi, že je umělec a ve své hlavě neustále slyší melodie. Nemůže se jich zbavit. Děje se to prý stále,“ vysvětlil svědek.