ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4661 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Mezinárodní hudební festival Český Krumlov představuje program

0 Redakce 15.1.2019

Nadcházející 28. ročník Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov, reprezentativní letní přehlídky světové hudební kultury a jejích nejnovějších trendů, se uskuteční od 19. července do 10. srpna 2019.

Během tří týdnů nabídne koncerty v širokém žánrovém rozpětí napříč stoletími v interpretaci velkých jmen domácí i mezinárodní scény a v místech s jedinečným geniem loci. Všechny tyto atributy povyšují festival na mimořádný kulturní i společenský zážitek! Vstupenky na festivalové koncerty jsou již v prodeji.

Program 28. ročníku Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov zahrnuje celkem 23 koncertů, na nichž zazní výběr toho nejlepšího ze současné tuzemské i zahraniční hudební produkce. Koncerty se uskuteční v dobových interiérech a exteriérech Státního hradu a zámku Český Krumlov i v dalších objektech města zapsaného na seznam světového dědictví UNESCO. A poprvé návštěvníky zavede také do kostela sv. Mikuláše ve vojenském prostoru v Boleticích.

K hvězdným hostům patří světově proslulý vokální soubor Take 6, desetinásobný držitel prestižní ceny Grammy, který vystoupí společně se Severočeskou filharmonií Teplice.