ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27893 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Metronome Festival Prague nabídne i vědu a vzdělávání

0 Redakce 28.3.2019

Hlavním lákadlem čtvrtého ročníku Metronome Festivalu Prague, který proběhne 21.–22. června v Praze na Výstavišti, bude samozřejmě hudba. Pořadatelé však, stejně jako každý rok, prezentují i mimohudební přesahy. Hlavní nehudební téma festivalu, jehož největšími hvězdami budou Liam Gallagher, Kraftwerk, Primal Scream či Morcheeba, se zaměří na vědu, vzdělávání a technologie.

Pořadatelé Metronome Festivalu Prague cítí vzdělávání jako jednu z nejzásadnějších složek života a také jeho oblast, o kterou je třeba dbát, stále rozšiřovat své obzory a okruhy znalostí. Proto se mu rozhodli dát výrazný prostor v doprovodném programu festivalu.

„Učitele a obecně pedagogickou obec vnímáme jako jednu z nejdůležitějších a nejprestižnějších v naší společnosti, ale zároveň si uvědomujeme náročnost jejich profese. Letošní ročník a následně i všechny další chceme pojmout jako poděkování a ocenění jejich práce. Připravili jsme proto doprovodný program, který zábavnou interaktivní formou vědu a vzdělávání popularizuje, a zároveň chceme učitelům dopřát komfort a umožnit jim si festival užít jako VIP,“ říká producent festivalu David Gaydečka.