ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14927 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Metaloví fanoušci v Indii se zlobí

0 Redakce 9.2.2010

Fanoušci heavy metalu z Indie jsou pobouřeni informací, že vedle skupiny Iron Maiden vystoupí na letošním festivalu Rock In India i boyband Backstreet Boys.
Akce, která se koná od roku 2008 a odbude se na sklonku letošního února v městech Dillí a Bangalore, je prvním rockovým festivalem v historii Indie. V minulosti na něm vystupovali například Megadeth nebo Machine Head a fanoušci měli zřejmě představu o tom, že půjde o přehlídku tvrdé rockové hudby.

Letos jim ale organizátoři udělali čáru přes rozpočet, když do role hvězd pozvali nejenom Backstreet Boys, ale i zpěváka Richarda Marxe. Na kritiku hudebních nadšenců odpověděli prohlášením, ve kterém stojí: „Už v minulosti si fanoušci přáli, aby na festivalu vystoupili zástupci rockové i popové scény. Rock In India je hudební festival, který není výlučně rockový. Ohlásili jsme jména pro letošní ročník a vy jako fanoušci máte právo na svůj názor. My organizátoři ovšem neděláme rozdíly mezi účinkujícími. Je jedno, jestli jsou to zástupci rockové scény nebo popové.

JŠp