ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28595 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Metallica píše nové skladby a bude natáčet

0 Redakce 5.3.2012

Dobrou zprávu poslal všem fanouškům Metalliky její bubeník Lars Ulrich. Prohlásil, že kapela se nachází v silném tvůrčím období a jeho výsledky budou co nevidět k poslechu.

Jsme teď ve stádiu, kdy píšeme nové skladby a brzy je budeme nahrávat,“ řekl v rozhovoru pro hudební magazín Spin. „Za čas, v jednu chvíli, se o výsledky naší práce podělíme s fanoušky a všemi, kteří si je budou chtít poslechnout. Musíme se ještě ale v kapele dohodnout, jakým způsobem budeme své nápady prezentovat. Jestli to bude jemná snídaně, anebo se vrátíme k něčemu, co už jsme dělali, případně nabídneme agresivní porci něčeho trochu jiného.

Ulrich současně dodal, že není přítelem toho, aby album jakékoliv kapely oslovovalo fanoušky pouze v určitých částech světa.

Máme příznivce v Indii, Arabských emirátech i v Rusku. Ve spoustě zemí je pro fanoušky těžké dostat se k muzice a ve spoustě zemí je hudba Metalliky čímsi neobvyklým. Rozhodli jsme se, že to budeme respektovat a že nebude prodávat naši hudbu pouze lidem v Los Angeles, New Yorku nebo Londýně. Musíme myslet globálně,“ řekl Ulrich.

Zatím poslední album Metalliky se jmenuje Death Magnetic a vyšlo v září 2008.

JŠp