ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9278 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Mesiáš leitmotivem přehlídky hudebních a tanečních pořadů

0 jsk 21.12.2023

Největší mezinárodní veletrh hudebních a tanečních pořadů Avant Première bude provázet motiv inscenace Mesiáš od G. F. Händela, který natočila Česká televize v koprodukci se společností Unitel.

Grafika, která zachycuje účinkující v inscenaci na scéně před slavným otáčivým hledištěm v Českém Krumlově, se objeví na všech informačních, reklamních a komunikačních platformách a bude návštěvníky festivalu provázet před každou projekcí v průběhu celého veletrhu.

„Považuji to za obrovskou čest a úspěch. V posledních deseti letech, kdy mám možnost akci zblízka sledovat, se takové pozornosti dostalo pořadům z produkce typu BBC, Arte či ORF. Je to výraz respektu k tvorbě České televize, která se jako rovnocenný partner dokáže zapojovat do mezinárodních koprodukcí, a současně i potvrzení silné mezinárodní pozice ČT a jejího festivalu Zlatá Praha na poli hudebních i tanečních pořadů. “ říká výkonný ředitel ČT art a ředitel festivalu Zlatá Praha Tomáš Motl.

Na největší mezinárodní přehlídce hudebních a tanečních pořadů na světě Avant Première se sejde na šest set zástupců z více než tří set televizních, produkčních, distribučních, hudebních i mediálních společností z bezmála čtyřicítky zemí světa. Veletrh se koná v Berlíně v termínu od 17. do 21. února 2024.