ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 25638 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Meltingpot na Colours of Ostrava s významnými osobnostmi

0 jsk 29.5.2019

Izraelský spisovatel Tuvia Tenenbom, vůdčí osobnost bioartu Joe Davis (na foto), vizionář a kritik na poli digitální revoluce Andrew Keen, novináři CNN Ingrid Formanek a Jim Clancy, vůdce amazonského kmene Manari Ushigua, evangelický pastor a řečník Mark Gungor, tanečnice, skladatelka nebo bývalá vokalistka Madonny Donna de Lory.

Ti všichni jsou na seznamu 150 řečníků z více než dvaceti zemí světa, kteří letos na mezinárodním diskusním fóru vystoupí. Jeho čtvrtý ročník proběhne od 17. do 20. července na festivalu Colours of Ostrava v industriálním areálu ostravských Dolních Vítkovic.

Z českých řečníků účast přijali mimo jiné neuropatolog, spisovatel a publicista František Koukolík, generál Armády České republiky Petr Pavel či uznávaný autor knih pro děti, ilustrátor, grafik a tvůrce animovaných filmů Petr Sís a mnoho dalších.

Meltingpot probíhá na festivalu Colours of Ostrava v areálu ostravských Dolních Vítkovic. Představí se na něm například The Cure, Florence + The Machine, Rag’n’Bone Man, Years & Years, Rosalía, MØ, ZAZ, Mogwai, Tom Walker, Mariza, John Butler Trio a řada dalších.