ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30557 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Mellow Power nabízejí za málo peněz hodně muziky

0 Redakce 9.2.2011

Českobudějovická skupina Mellow Power, která vznikla před třemi lety spojením světa elektronické, kytarové a scénické hudby, představuje po více než roce své v pořadí druhé EP nazvané Evoke.

V čele kapely stojí frontman souboru The Pooh známý pod přezdívkou Sičák. Ve spolupráci s Martinem Wagnerem a Luďkem Špilauerem, kteří nejsou žádnými hudebními nováčky, se zrodilo pět skladeb, které zcela přesahují rámec české nezávislé hudební scény. Jak svojí dravostí, tak moderním zvukem navíc Mellow Power dokazují, že k vytvoření hudby, která je schopna zaujmout, již není třeba drahých nahrávacích studií.

„Odečteme-li náklady za profesionálního bubeníka a mastering, zjistíme, že nás toto EP nestálo vlastně vůbec nic,“ tvrdí Špilauer.

Album Evoke vzniklo během roku 2010 v improvizovaném nahrávacím studiu. Mellow Power k němu nyní chystají exkluzivní živé vystoupení v letní festivalové sezóně.

„V současné době jednáme s pořadateli jednoho z největších českých hudebních festivalů. Pokud se domluvíme na podmínkách, odměníme své fanoušky skvělou hudební show,“ uzavírá kapela.

tz