ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8530 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Meeting Brno s Lenkou Dusilovou, Petrem Ludwigem a dalšími

0 jsk 14.7.2020

Pátý ročník festivalu Meeting Brno se v důsledku pandemie koronaviru uskuteční výjimečně na pokračování. Zahájí týdnem od 20. do 25. července a vyvrcholí ve dnech od 4. do 14. září. Festivalový program přinese na třicet diskusních a kulturních pořadů reflektujících důležitost celospolečenského vyrovnání se s minulostí.

Návštěvníci se mohou těšit na osobnosti, mezi které patří zpěvačka Lenka Dusilová (na snímku), konzultant Petr Ludwig, farářka Martina Viktorie Kopecká a další. Vstup na většinu programových akcí je zdarma.

Meeting Brno 2020 nese podtitul Vystup z řady. Jak si ho vysvětluje Martina Viktorie Kopecká, farářka a nová prezidentka Meetingu Brno? „Vystup z řady zve ke změně úhlu pohledu, k vykročení z ‚vlastního dvorku‘ směrem k událostem, setkání a učení se z historie. Rok 2020 je mimořádnou příležitostí k tomu, abychom nahlíželi české dějiny z dosud nepoznaných pozic. Vydat se na cestu, být součástí pouti s dalšími lidmi a být hostem v mezích dosud nepoznaného, to skýtá odměnu ve formě širokého horizontu našeho světa a jeho dění,“ tvrdí.