ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14484 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Matthew Perry si z natáčení Přátel nepamatuje tři roky

0 jsk 27.1.2016

Kanadsko-americký herec Matthew Perry přiznal, že v období natáčení třetí až šesté série seriálu Přátelé (1994-2004) bojoval se závislostí na návykových látkách. Natáčení mezi lety 1996 až 1999 si kvůli tomu tedy nepamatuje.

Prozradil to v rozhovoru s Chrisem Evansem pro BBC Radio 2. „Můj bože. Myslím, že odpověď je, že si z toho nepamatuji tři roky. Někde mezi třetí a šestou sezónou,“ reagoval Perry na otázku, kterou z epizod měl nejméně rád.

Představitel Chandlera se vyjádřil i k otázce návratu Přátel. Herecké obsazení Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc a David Schwimmer, by se mělo znovu setkat 21. února na akci na počest televizního tvůrce Jamese Burrowse. Právě Perry ale bude chybět pro pracovní povinnosti v londýnském divadle. Podle jeho slov však šestice tvořila skvělou partu a vydržely spolu deset let jen proto, že mezi nimi nebyl žádný hlupák. „Je to těžké, protože to skončilo na vysoké úrovni a my to nechceme pokazit,“ vysvětlil na závěr, proč chtějí být ohledně skutečného reunionu opatrní.