ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27715 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Matt Damon se na festivalu v Benátkách kvůli nové roli ukázal holohlavý

0 Redakce 5.9.2011

Americký herec Matt Damon překvapil na filmovém festivalu v Benátkách novým vzhledem. Své příznivce šokoval hladce oholenou hlavou a pár kilogramy navíc. Důvodem změny image je natáčení filmu. Na stránkách filmových fanoušků se před časem objevily jeho snímky z natáčení nového snímku Elysium.

V Benátkách představoval Damon, který hrál například ve filmech Dannyho parťáci, Talentovaný pan Ripley, Opravdová kuráž, Hráči nebo Dobrý Will Hunting, nové dílo režiséra Stevena Soderbergha Nákaza. Tématem tohoto thrilleru je virus, který ve velmi krátké době po celém světě zabije velké množství lidí. Film má hvězdné obsazení. Kromě Damona se v něm objeví i britská herečka Kate Winslet nebo Gwyneth Paltrow. V českých kinech se film objeví koncem října.
 
Změna image, zejména co se týká váhy, je poměrně častá. Vyprávět by mohl Silvester Stallone, který se pro film Země policajtů pořídil nefalšovaný pivní pupek, nebo Renée Zellweger, která z otylé Bridget Jones hubla mnoho kilogramů pro roli Roxie Hart v muzikálu Chicago.
 
rwi