ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5410 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Matka Amy Winehouse tvrdí, že ji dceřina smrt nepřekvapila

0 jsk 8.7.2013

Matka předčasně zesnulé britské zpěvačky Amy Winehouse uvedla, že ji smrt dcery nepřekvapila. Janis Winehouse, která trpí roztroušenou sklerózou, v rozhovoru pro deník The Sun rovněž prozradila, že často neměla dostatek energie, aby se se svou dcerou hádala, když dělala špatná rozhodnutí.

„Když pomyslím na to, že Amy by měla letos třicet let, necítím se dobře. Neříkám, že jsem její smrt předvídala, ale nepřekvapila mě. Neumím si Amy představit jako staršího člověka. Vždy byla tou mladou dívkou, která jednou prostě explodovala, a byl konec. Nikdy se neměla dožít třiceti let. Brala drogy a vím, že se nudila. Nudily ji stejné koncerty a stejné skladby. Nudil ji život jako takový,“ řekla Janis Winehouse, která kvůli svým zdravotním problémům nedokázala svou dceru více kontrolovat.

„Jednoho dne jsem se tím jednoduše přestala trápit a smířila se s tím, že nemohu nic dělat. Netrestala jsem ji, protože si i tak dělala, co chtěla. Byla na mě příliš silná. Nevím, jestli bych byla jinou matkou, pokud bych neměla roztroušenou sklerózu, ale určitě bych měla více energie a více bych se s ní hádala,“ dodala.

Amy Winehouse zemřela 23. července 2011 ve věku 27 let.