ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5992 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Matahari vydávají album Šapitó Iluzí

0 Redakce 18.5.2010

Skupina Matahari vydává své druhé album s poetickým názvem Šapitó Iluzí. Deska nabídne deset nových skladeb plus bonusovou píseň. Pražští rockeři svoji novinku pokřtí 25. května v pražském klubu Futurum, což je i datum, kdy si Šapitó Iluzí lze poprvé pořídit jako fyzický nosič. Ke stáhnutí zcela zdarma ho kapela nabídne pár dní před křtem…..

Matahari zůstali při nahrávání věrni studiu SONO a stejně jako svůj debut natáčeli pod dohledem ostříleného Milana Cimfeho. „Nijak jsme neexperimentovali, drželi jsme se svého stylu, ale určitě nemůžeme říct, že deska je stejná jako náš debut Jistota se houpá. Zpočátku jsme se podezírali, že jsme trochu vyměkli, ale když jsme spustili skladby naživo, přesvědčili jsme se, že tvrdost nám zůstala“ tvrdí Matahari.

Hudbu i texty si opět napsali zcela sami. Společně s deskou pro fanoušky připravují nové webové stránky a videoklip. Pro všechny příznivce čepic, trik, placek a vůbec celého merchandise se chystá nová kolekce, která bude poprvé k dispozici na křtu desky.

tz