ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4966 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Martin Pechlát je Táta v nesnázích. TV Nova točí nový rodinný seriál

0 jsk 20.6.2022

Petr Hora, správce bazénu a bývalý sportovec, zasvětil svůj život výchově tří dcer. Po rozvodu na ně zůstal sám. Viki, Laura i Alex už ale začínají žít vlastní nezávislý život a Petr se těší až rodné hnízdo opustí i ta poslední. Plán je jasný, věnovat se víc sám sobě a najít lásku. Dcerám se ale životní osudy trochu zvrtnou, nastěhují se zpět pod ochranitelská křídla svého otce a dům je vzhůru nohama. Nový šestnáctidílný rodinný seriál uvidí diváci televize Nova už od září.

„Jak už samotný název napovídá, středobodem příběhu bude má postava Petra jako otce, který je sám na výchovu svých tří dcer, protože se jeho manželka rozhodla věnovat kariéře. Mám v seriálu takovou tátomámovskou roli. Zároveň je to i o Petrově další fázi života, kdy dcery jsou dospělé a mají své životní peripetie. No a tatínek ty peripetie teď zažívá také,“ říká ke své roli Martin Pechlát.

„Snažíme se, aby ten seriál byl lehce komický, takže se dostáváme do vypjatějších, ale ne úplně od života odtržených situací. Právě ten komický potenciál mě na scénáři zaujal. Zároveň se v příběhu neděje nic nereálného, co by se nemohlo stát,“ dodává.