ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12225 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Martin Chodúr připravuje první sólové album

0 Redakce 4.3.2010

Vítěz první série Česko – Slovenské SuperStar Martin Chodúr začal pracovat na svém debutovém albu, které je cenou za úspěch v soutěži. Chystá je pro vydavatelství Sony Music.

Největším překvapením pro posluchače bude pravděpodobně to, že se bude jednat z převážné většiny o album autorské. Chodúr má už teď připravených dvacet písní, ke kterým si napsal hudbu i texty, a to jak v anglickém, tak v českém jazyce.

„Ještě nejsem definitivně rozhodnutý jaké procento písní na mém albu bude zabírat angličtina a jaké čeština. Angličtina je můj dlouholetý koníček. Na druhou stranu jsem si vědom předností svého rodného jazyka. Konečné rozhodnutí budu zvažovat až podle jednotlivých písní,“ řekl zpěvák.

Základy prvních písní  se začaly natáčet v těchto dnech pod vedením producenta Daniela Hádla. Na nahrávce se budou podílet i členové Martinovy doprovodné kapely, mimo jiné i vynikající slovenští hudebníci Oskar Rozsa a Martin Valihora.

Na trh se v současné  době dostává i zatím poslední album ostravské skupiny Robson Who Is Martin!? Nahráno bylo v roce 2006 a mladičký Chodúr v kapele zaujímal post zpěváka. Po svém vítězství v Česko-Slovenské SuperStar ale kapelu opustil.

JŠp