ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4669 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Marpo zahraje s TroubleGangem v pražské O2 universum

0 jsk 12.4.2023

Po dlouhých pěti letech se zpěvák, raper, bubeník a fighter Marpo vrátí na halová pódia. V sobotu 9. prosince 2023 totiž zavítá se svým TroubleGangem do pražského O2 universa, kde předvede velkolepou hudební i vizuální show. „Show, jakou O2 universum ještě nezažilo,“ tak akci vystihuje sám Marpo.

Každý, kdo jenom trochu zná Marpovu koncertní historii ví, že tohle není jen typické marketingové klišé. „Jednou jsem si dal za cíl, že vyprodám všechny haly v Praze. V roce 2016 jsme vyprodali Inchebu i Fórum Karlín, v roce 2018 pak O2 arenu a říkal jsem si, že mám teda asi splněno. Jenže pak se v roce 2019 otevřelo O2 universum, a tak bych rád i téhle hale ukázal, co znamená TH Sold Out Show,“ říká s úsměvem Marpo, vlastním jménem Otakar Petřina ml.

Koncept koncertu bude založený na velkolepé hudební, vizuální a efektové show, kterou bude mít pod taktovkou stage designer Martin Hruška. „Martin dělal s Otou všechny jeho milníkové koncerty už od SaSaZu, takže byl pro nás jasnou volbou. Nechceme dělat koncerty jenom pro to, aby proběhly a za týden o nich vlastně nikdo nevěděl. Naším cílem je, aby návštěvník z koncertu odcházel plný pozitivních emocí, nabitý energií a přirozenou touhou zažít tohle znovu,“ uvádí manažer kapely Lukáš Dejl.