ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 21258 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Marpo točil na Floridě

0 Redakce 2.4.2010

Český raper Marpo, jinak též bubeník skupiny Chinaski, vyjel před pár týdny na Floridu, aby tam nahrál své další sólové album. Bude se jmenovat Knockout, vyjde 12. dubna u Universal Music a na jeho realizaci se podílelo hned několik známých jmen nejen amerického hip hopu.

O mix a nahrávku se postaral LA The Craftzman, producent rappera LAWSe z Justice League (mj. Rick Ross, Lil Wayne atd..). Na albu dále spolupracovali rapeři Hard Target a Mason Caine, Dynasty, Brittany Holmes nebo i českým divákům známá účastnice Československé SuperStar Karolína Majerníková.

Produkce se ujalo hned několik producentů –  KFied a Dipflirt z Finska, již zmíněný LA The Craftzman, holandský producent Kubus nebo Američané Johnny Juliano a Vybe. Album masteroval Glenn Schick z GS Mastering Atlanta (mj. Lil Wayne, Akon, Ludacris nebo Ciara).

Marpovo druhé řadové  album bude obsahovat 12 tracků. Jako singl byla vybrána skladba Já, sám a moje druhý já, která aktuálně boduje v českém rozhlasovém éteru a na kterou také vznikl  videoklip, jehož režie se ujal Canoan Raitt a tým DayDreamer Production.

Navíc bude reportáž z celé  cesty přiložena jako bonus k albu, které vychází za zcela výjimečnou a vstřícnou cenu 199 Kč.

tz